אודות EQI

"..מסמך רשמי שהגיע לידיTheMarker מגלה כי מדינת ישראל חשופה לרעידת אדמה חזקה בעוצמה של 7-7.5 בסולם ריכטר – שצפויה להכות בכל רגע באזור ים המלח ולחשוף חלקים נרחבים במדינה לפגיעות בנפש – מרביתם באזור המרכז…" 29.10.2019

רעידת אדמה חזקה וקטלנית בישראל היא ודאית, והיא האיום הגדול ביותר לחיי אדם והמשכיות עסקית. למעשה, איום רעידת האדמה על ישראל גדול עשרות מונים מכל אירוע אחר, מלחמה, פנדמיה, טרור ועוד.

רעידת האדמה החזקה, שמתרחשת לאורך כל ההיסטוריה פעם בתשעים שנים, עלולה בישראל של היום לקטול עשרות אלפי ישראלים ולפצוע כמות גדולה פי כמה. תוך כמה דקות.

לפני שנים התחלנו לחקור לעומק את השאלה מהי הדרך היעילה ביותר להיערכות באמצעים ניתנים להשגה כנגד איום זה. פיתחנו והצגנו לגופי המקצוע בישראל את הפתרון היעיל ביותר הניתן להשגה של מערכות התרעת רעידת אדמה שמספקות עד עשרות שניות של התרעה מוקדמת ללא התרעות שווא, ותפיסת הפעלה הכוללת את שיטת התרגולת הפשוטה ביותר ליישום ומתאימה לכל מקום. 'כחול לבן' במיטבו.

עם החזון הזה יצאנו לדרך. אנשי המקצוע במכון הגיאופיסי בדקו את המערכות וקבעו שהביצועים של המערכות שלנו הם הטובים ביותר. התרעה אמינה בכל תרחיש, ללא התרעות שווא.

בהתאם למשתנים שונים. משרד החינוך הכריז שהצלת חיי ילדים ומורים היא מטרה עליונה וקבע שיש להתקין מערכות התרעה בבתי ספר, ובהתאם שינה את התרגולת (להיכנס מתחת לשולחן לא מתאים לישראל). במקביל החלו נוספים מאמצים את הפתרון, והיום מערכות ההתרעה שלנו מותקנות באלפי אתרים בישראל מכל הסוגים החתכים. 

ההתרעה שלנו נמצאת בבית הנשיא, במשרדי וקריות ממשלה, ברכבת ישראל, באתרים הבטחוניים הרגישים ביותר בישראל, במפעלים מסוכנים, בבתי ספר, גני ילדים ומוסדות ציבור, בחברות ועסקים מובילים בתחומי התעשייה, הפיננסים, ההי טק והרפואה. המשותף לכולם הוא הרצון להציל חיים וההבנה שההמשכיות העסקית מבוססת כולה על כוח האדם, מנהלים ועובדים, ויש לעשות כל שניתן להקטין את הפגיעה בהם ברעידה החזקה שתתרחש בישראל.

הבחירה של גופים מובילים אלו בנו היא עדות למקצועיות ולאיכות.
כל אחד מאיתנו, צריך לקבל התרעה שעשויה להיות ברגע האמת ההבדל בין חיים למוות. הפתרון זמין וישים בכל מקום. לא נדרשת הכנת תשתית כלשהי וכל מערכת התרעה מבצעית מרגע התקנתה, ותספק התרעה מפני רעידה מסוכנת שמתקרבת למקום בו אתם נמצאים.

רעידת אדמה חזקה בישראל היא לא שאלה של "אם" אלא רק של "מתי". כל יום היא מתקרבת. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להיות מוכנים.

מוסדות חינוך

משרדי ממשלה

רכבת ישראל

מתקנים ציבוריים

מרפאות

מפעלים

גופים בטחוניים

תשתיות חיוניות

מגדלי משרדים

דילוג לתוכן