בישראל כשני מליון ילדים השוהים בבתי ספר כשליש מהיממה, בכל יום מימי השבוע. עובדה זו בלבד מסווגת את בתי הספר ומוסדות החינוך כאתרים בהם הסיכון "לפגוש" רעידת אדמה הוא גבוה ביותר. אם תוסיפו לכך את העובדה שלמעלה ממחצית מבתי הספר לא עומדים בתקן בניה המתאים לרעידות אדמה – תקבלו עובדה מבהילה: הסיכון להיפגע בעת רעידת אדמה מהתמוטטות מבנה בית הספר – הוא סיכון גבוה ביותר.
 
משרד החינוך מנהיג מזה זמן תרגולות מתאימות בבתי הספר, וקבע סטנדרטים לאופן ההתגוננות ולמערכת ההתרעה מפני רעידת אדמה אשר המערכת שלנו תואמת אותם באופן מלא. 
 
מערכות ההתרעה של EQI מותאמות להתקנה במוסדות חינוך ותספקנה בעת רעידת אדמה התרעה שתאפשר לילדים ולמורים לפעול מיד בהתאם לתרגולת בזמן רעידת אדמה ולהציל חייהם של רבים.
 
לאחרונה תוקצב פרוייקט התקנת מערכות התרעה מרעידות אדמה בכ 1600 בתי ספר אשר נבנו לפני שנת 1980 (שנה בה הוחמר תקן הבניה לבניה עמידה יותר בפני רעידות אדמה).

אנו ממליצים לוועדי הורים בבתי ספר שניבנו לפני 1980 לפנות להנהלת בית הספר ולרשות המקומית ולדרוש התקנה מידית של מערכת התרעה מפני רעידות אדמה תוצרת Eqi.


לקבלת פרטים נוספים ופגישה עם נציג החברה אנא צרו קשר בעזרת טופס הפניה באתר זה או פרטי ההתקשרות המפורטים:הזמן את השירות. הצל חיים.
לפניה טלפונית: 03-5408632
contact@eqi.co.il